IFFM 12N17A3/S05L
Afbeeldingen kunnen afwijken
IF08.P02S-F16.PO1Z.7WCV
IF08.P02S-F16.PO1Z.7WCV
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IFFM 12N17A3/S05L
Artikelnummer : B1221115
Leveranciersnummer : 10150242
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9423/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Schakel indicator
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 4 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Connector M5
Maat 12 mm
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 23.5 mm
Type behuizing Rechthoekig
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 2 kHz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C