IFFM 20P17A3/S35L
Afbeeldingen kunnen afwijken
IFFM 12P17A3/S05L
IFFM 12P17A3/S05L
Login | Registreer om prijzen te zien
IFRM 08P37A4/S35L
IFRM 08P37A4/S35L
Baumer IFFM 20P17A3/S35L
Artikelnummer : B1221095
Leveranciersnummer : 10147138
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/6446/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Schakel indicator
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 8 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M8
Maat 20 mm
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 32 mm
Type behuizing Rechthoekig
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 500 Hz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C