Artikelnummer : B1112090
Leveranciersnummer : 10230318
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9405/image_1920?unique=15bf31d
Login | Registreer om prijzen te zien
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Lengte behuizing
  • Type behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 4 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 1 m
Maat M12
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 40 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Schakelfrequentie < 2 kHz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +100 °C