Artikelnummer : B1100265
Leveranciersnummer : 10235292
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9366/image_1920?unique=15bf31d
Login | Registreer om prijzen te zien
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Materiaal behuizing
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Schakelfrequentie
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 2 mm
Uitgang type NAMUR
Aansluiting Kabel 2 m
Maat M8
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 27 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Montagetype Non-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 5 … 30 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakelfrequentie < 5 kHz
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C