E58SS6-1024-3-T-24-CR Encoder 58mm, 6mm massieve as, 1024PPR HTL 24V met connector
Afbeeldingen kunnen afwijken
43915-1403 Mini-Fit Sr. Header, Dual Row, Vertical, 1.57mm PCB Thickness, Silver (Ag) Plating, 10 Circuits