E58SC10-360-3-T-24-C Encoder 58mm, 10mm massieve as, 360PPR HTL 24V met kabelstekker
Afbeeldingen kunnen afwijken
43915-1403 Mini-Fit Sr. Header, Dual Row, Vertical, 1.57mm PCB Thickness, Silver (Ag) Plating, 10 Circuits