| Algemene eigenschappen | |
|---|---|
| Merk | Autonics |
| Speciaal type | Volledig metalen behuizing |
| Nominale schakelafstand | 12 mm |
| Uitgang type | PNP |
| Aansluiting | Kabel 2 m |
| Maat | M30 |
| Type contact | Make (NO) |
| Mechanische eigenschappen | |
| Lengte behuizing | 54 mm |
| Type behuizing | Cilindrisch met schroefdraad |
| Materiaal behuizing | RVS 1.4305 |
| Materiaal meetvlak | RVS 1.4305 |
| Montagetype | Flush |
| Elektrische eigenschappen | |
| Voedingsspanning | 10 … 30 Vdc |
| Stroomverbruik | 20 mA |
| Schakel indicator | LED oranje |
| Schakelfrequentie | 50 Hz |
| Hysterese | <15 % |
| Omgevingseigenschappen | |
| Beschermingsgraad | IP 66, IP 67 |
| Werktemperatuur | -25 … +70 °C |